No, mám ho doma a o co lépe voní, o to hůře lepí- ve srovnání s klasickou Tamiyou a Revellem Contactou. Vlastně nevím, proč jsem ho ještě zatím nevyhodil .
Daleko lepší než Tamiya Limonene je Mr.Hobby Limonene. Oproti Tamce o dost lépe a rychleji lepí. Ale s klasickým Mr. Cement S, SP, SPB, nebo Tamiya Extrathin se srovnat nedá, ty jsou někde úplně jinde.
Já to mám doma pro lepení s klukama, klasický Cement S jim smrděl, tohle jim vyhovuje. Takže jsem nejdřív koupil Tamku, u té jsem zjistil, že je věčnost, než zaschne. Tak jsem pořídil tohle a tam už to je o poznání lepší. Podle mně je to dobré jen pro začátečnické lepení s dětmi. Protože jedinná výhoda je, že tak nějak voní. Jinak to nemá smysl.