Stránka 1 z 1

Model Hobby

PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2018 2:45 pm
od Petr3342
Dobrý den, kolegové...
Při volební konferenci jsem Vám "sliboval", že po Vás budu chtít práci, že jen s podporou členské základny můžeme jako "svaz" něco dokázat.
Ta chvíle právě nastává.
Hledáme modeláře pro personální obsazení prezentačního stánku plastikových modelářů na výstavě Model Hobby na výstavišti v Pražských Letňanech.
Akce poběží ve dnech 25.-28.10.
Pochopitelně je možné pomoci i jen jeden z těchto dnů.

Případné nabídky prosím zde na SZ, nebo na můj e-mail

Petr Filip

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2018 11:41 am
od zbynek.skopan
Musím varovat před akci Modell Hobby. Vede mě k tomu osobní zkušenost před několika lety, kdy jsem se nechal zlákat na vystavení modelů ..tehdy probíhala i soutěž pořádaná KPM Černošice...
Celkem jsem si vstup na tuto akci zaplatil 2x a to když jsem modely dovážel a pak odvážel. Při přivážení jsem ještě dostal "návratku" a nemusel platit pokaždé vstup u každé krabice kterou jsem donášel přes celé parkoviště.
Největší problém při ukončování ... nehledě na to, že jsem si musel koupit "odpolední vstupenku" ale už před 18 hodinou začali veletržní "stavěči" bourat stánek ... modely jsem doslova zachraňoval (sbalit mou flotilu chvíli trvá)... pak opět problém s návratem od auta dohadování se securitou .. poslední krabici mě již úklidová četa "hrnula" do hromady s odpadem.
V čase běžné výstavy stánek navštívil "mladý manažer" agentury pořádající akci Model Hobby... spousta keců jak chce přitáhnout plastykáře... ale když došlo na lámání chleba nebyl na infostánku pořadatele nikdo ..

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2018 11:47 am
od zbynek.skopan

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2018 12:02 pm
od Petr3342
Děkujeme za podnětnou informaci z doby, kdy "Žižka měl obě oči"...

Tato akce proběhla minulý rok bez zvláštních zádrhelů...

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2018 12:20 am
od vslunicko
Já tuto akci navštěvuji také několik posledních let i v sekci MK Černošice a zatím jsem si vždy zaplatil pouze parkovné a nikdy jsem neměl problém.Jinak z mnoha rozhovorů s rodiči jsem zjistil ,že mnoho z nich ani netuší že jsou nějaké kroužky a bylo by dobré mít na stánku SMČR alespoň seznam kroužků s možným kontaktem po cele republice.

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2018 7:51 pm
od Petr3342
Tak si tak říkám, kde jsou všichni ti, kdo na volební konferenci prohlašovali, jak rádi pro svaz něco udělají...

výzvu k pomoci na Model Hobby jsem zaslal na emaily všech předsedů svazových plastikářských klubů, odpověď dorazila od tří...

Znovu opakuji... svaz budedeme mít takový, jaký si ho sami uděláme... nikoli předsednictvo, nikoli "někdo" ale JÁ jeden každý člen... zatím to opět vypadá, že jediný svaz který chtějí kluby mít, je svaz mrtvý...

:(

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2018 8:27 am
od ladous
Jsi možná zapomněl napsat, že letos je aktivní účast honorovaná: http://www.svazmodelaru.cz/wp-content/uploads/2018/10/z%C3%A1pis-2018_09.pdf

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2018 3:25 pm
od Pavel Klouček
Tak ModelHobby je za námi, chtěl bych tímto poděkovat všem, co přiložili ruku k dílu na stánku plastikářské sekce. Z toho co jsem zjistil, zejména sobotní parta se měla co ohánět a snad se některé z dítek odnášejících si první vlastnoručně slepený model časem objeví v našich řadách.

Re: Model Hobby

PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2018 4:21 pm
od Tomas Turek
Za sobotní sekci aspoň 2 fota z poctivé práce našich žáků... =D>