Stránka 1 z 1

Kingtiger Porsche 1/72 Revell

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:03
od Filip Tomči
Jedná se o přebarvení staršího modelu. Předchozí provedení kamufláže sa mi nepáčilo. Kamufláž má znázorňovat Tiger II sloužící k pokusům na střelnici v Bergenu. Kamo je dělaná podle knížky Obrněná technika-Německo I.díl. 8)

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:24
od adam červenka
http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?t=2302 jestli je to tohle, tak si to pěkně zazdil :?

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:34
od Filip Tomči
Jo to je von. Jsem rád, že se ti taky líbí. :lol: :lol: :lol: :lol: Možná jsem se dočista zbláznil, ale mě se takhle líbí víc než ten nastříkanej. 8)

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:39
od adam červenka
asi ses zbláznil :?

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:45
od Filip Tomči
adam píše:asi ses zbláznil :?

To je možný a nebo jsem jako Picasso a nikdo mě nechápe. Za takových 105 let(jsem optimista) se o ty moje modely poperou bohatý zběratelé. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:45
od Libor Walach
ac sem steteckar tak taky moc nechapu proc si to udelal? kvuli tomu krizi? ten puvodni byl mnohem lepsi...
ale ty ses autor a je to tva volba 8)

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:52
od Filip Tomči
2 Lopuch- Kvůli tomu kříži jsem to nepředělával. Prostě když jsem vždycky šel kolem poličky a viděl jsem ho, tak mi to provedení kamufláže prostě nic neříkalo a něco mi furt v hlavě říkalo, že to musím předělat, no prostě byl jsem z toho špatnej. Tak jsem to předělal a ted se mi konečně ulevilo a každý průchod kolem poličky provází pocit radosti, že už zmizel ten hnusák co tam byl předtím. :uff:

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 17:56
od BraňoHerain
to Filip:ten pocit dobre poznám

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 18:02
od Filip Tomči
to Braňo- Jsem rád, že mi alespon někdo rozumí. Musí se mi to líbit, jinak je to špatně. Nemohl bych mít na poličce něco, co se sice líbí ostatním, ale mě se to nelíbí. :-

PříspěvekNapsal: 06 kvě 2006, 18:04
od BraňoHerain
viď môj Stug E100.Tiež som ho musel prestriekať,lebo sa mi to na prvý pokus nepáčilo

PříspěvekNapsal: 07 kvě 2006, 16:56
od karel
ten pùvodní byl lepší

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2006, 15:07
od Recoil
:-k ,sry,ale ty musíš byť naozaj štetcofil (nechcel som použiť výraz štetkofil).Ostáva len dúfať,že mi všetci sme zaspali dobu a tvoja teória o Picassovi je pravdivá.V tom prípade by som kúpil od teba nejaké kúsky a nechal sa zmraziť :-k

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2006, 19:19
od jiří ščučka
předtím to fakt bylo lepší ale jak se ti toto líbí víc je to tvoje věc jak se ti to nelíbí tak je pravda že je to o ničem