Tak jsem tatíkovi slepil pro radost,jinak páchám letadla.Tohle byla změna.Stavba bez problému,stříknuté šedou syntetikou,potom pískovým akrylem,trochu setřené lihem a tempery a pastely.Tak do mě moc nebijte.
Re: Sd.kfz 223 Tamya 1:35
Napsal: 02 lis 2008, 09:47
od Standa lepič
A ještě pár.
Na závěr je to stříklé polomatným lakem,matný mi dělal bílé fleky.
Re: Sd.kfz 223 Tamya 1:35
Napsal: 02 lis 2008, 10:26
od Jiří Anděl
Mě se model líbí, pro tuhle řadu vozítek mám obrovskou slabost. Co mě ale nesedlo je ta ta neidentifikovatelná hrouda vzadu co má asi představovat celtu, přimlouvám se za předělání.
Re: Sd.kfz 223 Tamya 1:35
Napsal: 03 lis 2008, 21:45
od PANZERMEYER
K tomu se přidávám....model je moc pěknej, čistě postavenej, ale ta hrouda to kazí. Na předposlední fotce to vypadá spíš jako nějaká mortvola bez hlavy a končetin. Ale tím bych nechtěl urazit, jinak je to super práce.
Re: Sd.kfz 223 Tamya 1:35
Napsal: 04 lis 2008, 18:46
od Standa lepič
No tatík to strčí do vitrýny k dalším kouskum a myslím že bude spokojen.Má skoro 70 tak už není tak náročný. Určitě ho to potěší.Kdysi mě k tomu přivedl,taky kitařil,tak se mu trochu revanšuju.*Standa*