Stránka 1 z 2

Jak 17 1/72 (Dubena)

PříspěvekNapsal: 05 dub 2006, 16:26
od Robi
V slabej chvíľke som sa dostal ku starej vacudoštičke od Dubeny. ](*,) Pokiaľ som ju vyrezal a hlavné diely zlícoval, ubehlo pekných pár mesiacov. Po hrubom zlícovaní som sa dostal na bod, keď som v záujme vlastného duševného zdravia tento kus plastu odložil do najtmavšieho kúta najhlbšieho šuflíka. Nechal som ho kvasiť sa asi štyri roky, až som ho "náhodou" objavil a za pol roka dorazil. :celeb:

Teraz si užívam liečebný pobyt. 8)':?

PříspěvekNapsal: 05 dub 2006, 16:40
od skateboy
hezoulinký :) :lol:

PříspěvekNapsal: 05 dub 2006, 16:52
od Laco Nagy 'Bocán'
Ahoj (6)!
Aj keď som ti už osobne hovoril, že je to krása, musím ťa pochváliť aj tu.
La 5 a LaGG 3 od Dubeny už sú pre teba pripravené. V Maďarsku ti ich dám. Dúfam, že prídeš.

PříspěvekNapsal: 06 dub 2006, 08:58
od Robi
Helóka!
Vidím že si ma odhalil. :grin: Do Mosonu sa chystám. Ešte predtým ti ale brnknem. :-D

PříspěvekNapsal: 08 dub 2006, 14:07
od Recoil
Česť Tvojej práci!

PříspěvekNapsal: 08 dub 2006, 19:40
od Petr ZENGA Vaňák
Musím uznat , že Tvůj Jak , je mnohem lepší než můj Jak :cry: :cry: :cry: .

http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?t=2444

PříspěvekNapsal: 08 dub 2006, 20:22
od Martin Jursa
Ak je to tan Jak, ktoreho som videl na sutazi v Malackach, tak musim povedat, ze v reale je to este lepsie. Fantazia. Gratulujem.

PříspěvekNapsal: 08 dub 2006, 21:19
od Jan Pavlik
Klobouk dolů, taky jsem tyhle Dubeny měl doma,ale nebyla síla se k tomu rozhoupat a brousit a brousit...super.Tomu se říká modelařina.

PříspěvekNapsal: 10 dub 2006, 14:07
od Robi
Áno je to ten z Malaciek, inak dík za pozitívne ohlasy. Dlho som sa ho neodvážil ani odfotiť. :-D
Pre Jana Pavlika: Tomu sa nehovorí modelárčina ale stolarina (s tmelom a šmirgľom na večné časy). :grin:

PříspěvekNapsal: 11 dub 2006, 13:12
od skateboy
to není pravda že je ho "jak" je lepší máte to oba suproví !!! :)

PříspěvekNapsal: 20 dub 2006, 14:27
od vorvan
Všimnul jsem si toho teprve teď, ale tohle je vážně hustý :shock: Je to první vakáč od Dubeny, co vidim slepenej. Do teď jsem si myslel, že to slepit nejde. Fakt dobrý ;-I =D>

PříspěvekNapsal: 21 dub 2006, 07:56
od Robi
Vďaka! :-D Chystám sa na ďalší "vakáč" Turbo orlik, no neviem kedy sa k nemu dostanem. Už sa nato teším! :agrh: Aj keď musím uznať, že na doštičke vyzerá lepšie ako vyzeral Jak! :)

PříspěvekNapsal: 21 dub 2006, 08:34
od vorvan
No, kdyby nastal nějakej problém, tak mám přímo před oknama blázinec v Bohnicích, tak ti tam můžu zarezervovat místo :lol: :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 21 dub 2006, 08:38
od Jarek S.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Congratulation ja na něm ztratil nervy a byl letecky den,ale to už je dávno.....

PříspěvekNapsal: 21 dub 2006, 09:25
od Honza Jezl
taky cucim, parada. Od dubeny jsme mel snad 3 modely (tohodle jaka, Lagg-3. lag-3 (nebo 5?). U jaka jsem jenom vyrezal dily, jednoho lagga dotahl do stadia slepeny trup, kridlo, vyskovky, cumak a tim jsem skoncil. jeste jednou [-o< [-o< [-o<