Hezkej step-by-step, akorát si trochu pohraj s focením-chce to ještě jeden zdroj světla z druhý strany a nastavit Wb white ballanace (vyvážení bílé). Ve fotošopu se to dá dodatečně, ale s tím světlem už nic nenaděláš.
zkusím ještě teda něják si s tím světlem pohrát, akorát na další úpravy v programech už něják nemám chuť..už dost zabírá to focení, zmenšování, popisování, dát to na web atd .. ale zkusím se zlepšit
Hmmm a ja myslel, ze Premium od dragona by melo byt kvalitni. Kdyz jsem delal jagdpanthera, tak byly vylisky take krive, ale to byl patnact let stary model.
Jen recenzuj, snad mi Jezisek nadeli Ferdinanda, tak alespon budu pripraveny.
Tak tedy nevím, mám již stavbu tohoto modelu za sebou, asi měsíc, a tebou popisované problémy nebyly, krom těch zadních dílů boků, jinak v pohodě. Sváry na bocích vany jsem neřešil, mám tam zimmerit. Jinak by mně zajímalo co máš proti té kovové hlavni?
Přílohy
budka je na korbě jen posazena, proto ta spára u motorových mřížek