Stránka 1 z 2

Corsair U-F1-lidově korzár

PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2006 8:59 pm
od šimon hub
No fokker je už fič,tak sem sáhnul do své přetékající bedničky a přehrabal a dokonce i vyhrabal,no hádejte,směráckýho korzára s leptama.Tady je foto krabky,něco snad bude zejtra :-D .

PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2006 8:39 pm
od šimon hub
Tak dnes sem toho moc neudělal ale jen zbrousil stopy po vyhazovačích vevnitř pilotního prostoru,bylo toho tam požehnaně.

PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2006 9:23 pm
od šimon hub
TAK dnes jsem se k tomu konečně dostal :D :D :D a vyšperkoval kokpit a zabrousil zbytečné výstupky spolu se stopami po vyrážečích(fotky budou zítra ráno),teda podle plánu :x ,mezitím se mi podařilo při míchání barev mýt injekci a jak jsem chtěl vytáhnout tenzávěr tak sem ho vytrh vrazil jsem do skleničky(s čističem)a vylítlo to celý na zem :evil: ,no ted sem po vytírání a nabarvený věci schnou. :twisted:

PříspěvekNapsal: ned úno 12, 2006 10:14 am
od šimon hub
TAK slíbené fotky,blbej prach :evil: :evil: :evil: ale jinak zatím super :-D

PříspěvekNapsal: ned úno 12, 2006 2:21 pm
od Lukas
To jsem zvědavý co z toho bude.

PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2006 8:04 am
od šimon hub
Radši se neptej :D :D :D

PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2006 5:24 pm
od šimon hub
další fotky nebudou protože foták je v prdeli :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 9:26 pm
od šimon hub
no dnes sem zprovoznil foták tak fotky budou zejtra,jestli to nehodim do rohu :grin: :grin: :grin:

PříspěvekNapsal: pon bře 06, 2006 4:17 pm
od šimon hub
tak,moc nechvalte ale prosím uznávejte kopyta prasete :grin: :grin: :grin:

PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 4:21 pm
od šimon hub
tak rejha nic moc ale zatmelí se doufám :evil: :evil: :evil: ale tahle je ještě menší než ta co vznikne na druhym křídle až ho přilepím,nicméně to bude dnes zatmeleno snad :evil:

PříspěvekNapsal: stř dub 12, 2006 6:16 pm
od šimon hub
zatmeleno,pokud se dovolí přesunu svou stavbičku(prasárničku)do tematiky) :D

PříspěvekNapsal: stř dub 12, 2006 6:17 pm
od šimon hub
jo tkay je ztmelený to druhý křídlo ale nic moc a přeryté skalpelem a pilkou,prosím nekamenovat ale až dostane kabát snad procitnete

PříspěvekNapsal: stř dub 12, 2006 11:02 pm
od Raptor
Vypadá to celkem pěkně.Stavěl jsem ho asi před dvěma roky s lepty od Eduardů (první pokusy s motorovou zástavbou s motorem od Aires).Jak velký fuky ti tam vychází zespoda na tom křídle?Mě tam vzniknul cca 1,5mm schod a nakonec jsem musel přebrousit skoro celý křídlo.

PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2006 6:05 pm
od šimon hub
něco podobnýho jako ty ale nejvíc mě štavala ta spára co vznikala dyž sem to křídlo nalepilzespoda k trupu

PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2006 7:20 pm
od Karel Pilát
Teda Šimone - já jsem si vždycky říkal, jak neumím fotit, ale tady u tebe na těch fotkách není vidět vůbec nic. :x