Vladimir Kafka píše:No přesně potřebuju přesně to, co píšufotku stroje od 83a Squadriglia, ideálně C.205, nebo aspoň C.202.
Takže díky aspoň za to, co jsi postnul. V jaké knize je prosímtě ta druhá? Je aspoň o něco kvalitnější, než tato?
Fotky Velter od 85a a 95a mám taky.
Jen mi pořád přijde jako haluz, že neexistuje žádná fotka na stroj takového esa jako byl Bordoni Bisleri (kromě CR.42 "Robur") a i na celou jeho Squadriglii jich je naprosté minimum a nekvalitních tak, že jsou modelářsky nepoužitelné.
No stane se, postavím něco jiného.
Je na stejnou C.202 jako je tato - v Ali D Italia 22. Co se týká B-B existuje fotka i na jeho C.200. Ale podle mě něco jako osobní C.205 nenajdeš bylo jich málo a z doby před kapitulací moc fotek nebývá. Měli jiné starosti. Navíc u jednotky bylo C.205 tak málo..Je fotka na B-B v kabině 205 jak si sem rychle dal.
Ptejte se na co chcete, já na co chci odpovím.