Stránka 1 z 1

Test nýtů, portů a šití HGW

PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 12:39 am
od Jan Bobek
Tak jsem si portoval křídlo na nějakého prvoválečníka, jen tak jsem si chtěl něco ozkoušet a přitom mě napadlo, že by se to taky mohlo zkusit, zda to vydrží nějaké hrubší zacházení. Tuhle někdo psal něco o tom, jak to šmirgloval a ono to, sakra, nevydrželo, protože to je nejspíš naprosto blbej produkt:-). No a tak jsem dumal, co těma HGW geniálníma výrobkama polepit, aby se to dalo všem ukázat, přemýšlel jsem o něčem na motorce, no jenže tu by mi asi Eduardi nechtěli dovolit vzít si na stánek na E-Day a navíc bych s těma všema krámama, co tahám po soutěžích, musel vláčet ještě čtvrttunovou motorku, vůbec spousta mrzutostí by s tím byla, nebyl to zrovna nejlepší nápad. Padnul mi zrak na telefon a bylo to jasné. Myšlenku následuje čin, to my tady na horách tak máme, někteří z nás, Gebirglerů, tu činí i dřív, než je to vůbec napadne, poté se podivují nad tristním výsledkem, bývají zahořklí a mumlají, že to by se jim za komunistů stát nemohlo. Popadnul jsem tedy milé a věrné HP, co jsem si kdysi koupil přesně v duchu výše napsaného, až po dvouhodinové instruktáži a odchodu z prodejny jsem začal přemýšlet nad tím, k čemu mi to asi tak bude když to vůbec nepotřebuji a koneckonců ty elektrické přístroje nemám rád a že stejně už nebudu asi nikdy vypadat jako ten borec v reklamě, co s tím z nějaké jachty někomu telefonoval a ty dvě blondýny na něj tak zvlhle civěly... Tak teď už vím, proč to mám, dobře se to nejtuje. Pošmrdlal jsem tedy aparát lihem, Gunze obtiskovou vodou a polepil portama, nýtama, šitím a obdivnul se, jak jsem to hezky vytunil. Samozřejmě jsem to nezapomněl ukázat té blondýně, co tu se mnou bydlí, tak na mě taky civěla, ale ty blondýny z té jachty to měly v těch očích nějak jinak.
Asi tak po dvou hodinách jsem sundal tu folii, šlo to báječně. Teď už s tím až do E-Daye budu zacházet naprosto standartně, to znamená nosit to po kapsách mezi klíči a drobnými, zapomínat to na terase na slunci a na dešti, lejt na to kafe a nevražit na to po ránu, když někdo zavolá. Tak nějak doufám, že to do E-Daye vydrží a my se tam budeme moct vytahovat a nechat se popleskávat po ramenou. No, kdyby to přeci jen nevydrželo, tak ten telefon můžu zapomenout doma, to se přeci stává:-).
Vytvořil jsem anketu, tak tam můžete napsat, co si o tom myslíte.

Re: Test nýtů, portů a šití HGW

PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 7:26 am
od Martin Pohl
Co takhle vést nějakou tu linku i přes hranu / na hraně?
Tímhle nevěřící Tomáše moc nepřesvědčíš.

Re: Test nýtů, portů a šití HGW

PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 9:22 am
od Otisaq
Nemel by ten test udelat radeji nekdo, kdo nemas HGW nic spolecneho ? :roll:

Re: Test nýtů, portů a šití HGW

PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 10:14 am
od Martin Dytrych
Moje zkušenost s nýty je asi taková, že když už se chytí - chce to rovný, nejlépe lesklý podklad - tak jsem je pak zkoušel urvat skalpelem, ale vzalo mi to i barvu, na které ležely - vydržel jenom surfacer...

Horší to je, když je barva polomatná nebo matná, na té nebudou držet vůbec... ale to člověk pozná hned.
Kdybych si nýty nalepil na telefon (mimochodem, bezva nápad, pár mi jich ještě zbylo a onýtovaná Nokie by určitě vypadala dobře), tak věřím tomu, že až ho budu za 5 let vyhazovat (hi hi, snad vydrží :) ), tak ho vyhodím i s nýtama...

Re: Test nýtů, portů a šití HGW

PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 3:34 am
od Jan Bobek
Zatím, podle průběžných výsledků ankety, nám docela věříte:-). Ty nejtovací sady na Nokie, to je dobrej nápad. Koho zajímaj nějaký Fokouši...:-).