Stránka 1 z 1

TNT- Truck "n" Trailers

PříspěvekNapsal: čtv kvě 23, 2013 8:03 pm
od pistonleros
Ahoj všem,
už začátkem roku to vypuklo a na Pantherech odprezentovalo.. Zatím se dodělávalo a ladilo, ale ted už to celé má nějakou formu, takže náš spolek můžem oficiálně zařadit i sem. :D
Neděste se, my už jiný prostě nebudem. :lol:

[ Externí obrázek z nezabezpečeného zdroje ]

Re: TNT- Truck "n" Trailers

PříspěvekNapsal: čtv kvě 23, 2013 8:26 pm
od Kryšot

Re: TNT- Truck "n" Trailers

PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 5:42 pm
od pistonleros
Ahoj vespolek.
Zatím to vypadá, že se nic moc nedělo, ale opak je pravdou. Máme za sebou již 4. námi organizovaný "patlák" . Tentokrát se slušnou více než 10ti členou účastí.
Dále se nám začli ozývat zajímaví členové MF se zájmem o vstup do klubu. Tímto se začnou naše řady rozšiřovat a s tím se rozšíří i naše modelářské zaměření. V podstatě bysme rádi sdružili co nejvíce lídí co staví civilní modely (auta,dodávky,kamiony,stavební techniku atd). Tím bysme mohli v budoucnu přispět k lepšímu dělení kategorií na soutěžích, které je pro tenhle druh modelů stále poněkud chaotický.
Dále se na nás obrací stále více lidí s dotazem, zda-li plánujeme do budoucna nějaký modelářský kroužek se zaměřením na tuto civilní oblast.
A tak se ptám, byl by i zde na MF zájem se připojit ?
S největší pravděpodobností by se to konalo na území Prahy 10 Hostivaře, kde už proběhlo první jednání na půdě Zš a bylo velmi úspěšné.
Dále se chci zeptat, jestli tu není někdo, kdo by byl ochoten nám udělat webové stránky na úrovni. .

Díky
Michal a Martin