Stránka 1 z 1
Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 15:53
od OtakarK
Dal sem otazku do "novinky Special Hobby" Chcy nazor na novy model 1/48 Siebel od nich. Zatim nemohu dostat zadnou odpoved. Ja normalne nemam velkou duveru v Special hobby ale mam aspon tri modely od nich ktere nejsou spatne. Specielne SG-38 Honza je pekny. Bil sem skamany ze vsema Spitfairama / Seafairama. Jaky je Siebel? Estly bude dobry a bude mit pristupnou cenu tak bich koupil tu Ceskou verzy C-3A as vijde.
Mislim si ze nigdo se nediva na Special Hobby v "Novinkach" Jejich Basa bi taky bila pekna gdybi mela spravnou kylovku a kormydlo.
Dik do predu za jakou koliv odpoved.
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 16:18
od jenda58
Ahoj Oto. Koukni sem, je to Siebel, ale pro Aero jsou výlisky stejné.
https://www.ipmsnymburk.com/forum/viewt ... show_html= nebo tady
viewtopic.php?f=57&t=128132
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 16:24
od Filip Tomči
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 16:36
od OtakarK
Dekuji za linky. To je viborne. Prectu si to. Hlavne my zajima jak bude rozmerove dobry a tvarove. Jak sem se zminil, zatim mam spatne skusenosti co se teka Special hobby, ale toto je zajimavi predmet pro me.
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 17:07
od jenda58
Tak si říkám, že v Česku už snad doba přeměřování skončila. Výjimkou je snad Alka v posledním E-Modeláři.
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 17:34
od OtakarK
Tady, rozmery a tvar sou velmy dulezite. Tady to bud zabije nebo zachrani model. Moje heslo je 95% rozmerove I tvarove. Gdiz to vipada spravne tak je to OK. Estly je na tom chyba videt tak to vadi. Proto my vadi ten ocas na jejich Base. Ten nejde opustit. Mimo toho ocasu se mi jejich Basa libi vic nez Stranskyho gde detail je pro me presvihnuty. Co my de nejvic na nervi co se teka jakeho koliv modelu je detail ktery nigdy nebude videt a je zbytecny. Dnes to je na mnoho modelech a proto sou cenove dost prerazene. Co sem se dival na fotky Siebla tak to co je v kabine je nadherne a to co je v zadu je drobet moc. Nevi negdo co je obchodni cena Siebla? Ne nahozena cena.
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 17:57
od jenda58
Obchodní, tedy prodejní cena v obchodě je +- 1100,- Kč. Jestli se ptáš na výrobní cenu nebo cenu pro obchodníky, tu se asi jen tak nedozvíš. (nahozená cena je odhad "kolik asi bude stát"?)
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 18:12
od OtakarK
Cena za kterou se to prodava v obchode je co my zajima. Normalne tady v USA to je kolem 40% min nez cena co je na to nadana.
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 18:39
od jenda58
Re: Special hobby Siebel 1/48?

Napsal:
02 říj 2019, 18:56
od OtakarK
To je nazazena cena virobcem. Z Anglije to pude sehnat $38-$41 zalezi od koho. Ja si to normalne obednavam od Hobbyshop.CZ . Veci co sou virabene v Cechach. Lubos vecinou ma dobre ceny.