Stránka 1 z 1

Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 26 úno 2016, 19:47
od michalodatrs
Zdravím ve spolek,

dnes jsem si přinesl domů tuto stavebnici s obtisky pro 4 zbarvení ČS Dakot (obtisky jsou od MPM). Bohužel v ní mám poničené obtisky. Byly vloženy do voskovaného papíru a přilepily se k němu. Chtěl jsem stavět Dakotu ČSA a mám poškozené fousy. :-(

Nevíte kdo dělal tento přebal, abych jej požádal o náhradní obtisky.

Obrázek

Díky

Michal

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 26 úno 2016, 20:05
od novakow
Já bych v první řadě zkusil napsat do MPM jestli by ti neposlali nový.

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 26 úno 2016, 20:10
od Hummer
Tohle je na reklamaci.

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 26 úno 2016, 22:59
od Michal Šourek
Bud v klidu, ta s fousama se vyznacovala tím, že žádné fousy neměla. Viz foto v knize od p.Tyce.

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 27 úno 2016, 18:03
od michalodatrs
No nevím, WBC rozhodně fousy měla.

[ Externí obrázek z nezabezpečeného zdroje ]

Teda,pokud někdo nepoužíl k této fotce photoshop.

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 28 úno 2016, 09:06
od jirich
Jestli třeba nelítala v obou podobách že #-o viz např. jiná http://www.aviation-fan-club.com/dc_3.htm

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 28 úno 2016, 20:24
od michalodatrs
O tom žádná. O dneska se zbarvení jednotlivých letadel občas mění a nejenom zbarvení. Nicméně koupil jsem limitku a chtěl bych ji mít v pořádku. Proto jsem se ptal koho mohu požádat o náhradu za poškozenou část obtisků.

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 29 úno 2016, 20:07
od Michal Šourek
Díky za informaci a omluva za kategoricky názor. Samotného mě to mrzelo, že jsem našel v Tycovi dvě foto bez vousů str.349 a 380 a vousata nikde. Jenom pozor na prachové filtry, mpm je má v plánku kamufláži zakreslene, ale letadla je měly demontovane.

M.

Re: Airfix Douglas Dakota Mk.IV 1:72

PříspěvekNapsal: 01 bře 2016, 20:05
od michalodatrs
No, ono tý práce na modelu bude kopec. Bohužel jsem koukal, že kniha od pana Týce se nedá koupit v knihkupectví. Budu muset pohledat po antikvariátech. Mám sice údržbovou dokumentaci na C-47, ale kdo ví na jakou to je sérii. :-D Pak jsem v práci rozjel pátrání po čemkoli, co by mohlo pomoci.