Milí priatelia.
S oneskorením, pre pobyt na dovolenke
, dovoľte aj mne, poďakovať vám, za účasť na našej akcii. Sme radi, že sme stretli dobrých kamarátov, aj nové tváre a, že sme/ste mohli vidieť toľko krásnych modelov.Tento rok sme sa rozhodli, že budeme udeľovať len
ocenený model a nie klasické prvé tri miesta. Preto v nižšie uvedenej výsledkovej listine nájdete v niektorých kategóriach aj viaceré ocenenia. Prvý uvedený model sa však rozhodcom páčil najviac a tak môžeme povedať, že kategóriu ako keby vyhral.
Žiaci+Juniori (Do 17 r.)1,Lietadlá v mierke 1:72Filip Pacák Svit P-51
Martin Demeter Martin Bf-110
Zuzana Pieronová Žilina P-40
2,Lietadlá v mierke 1:48Marko Jína Svit P-51
Martin Demeter Martin Fw-190
Hanka Vargová Ladice A6M Zero
3,Bojová technika 1:72Marek Pračko Lazany Stuart
Samuel Kic Svit Pz.IV
Sebastián Živčák Svit Merkava
4,Bojová technika 1:35Matúš Mrozek Žabokreky Luchs
Sebastián Žifčák Svit T-34/85
David Gorlický Svit Jeep
Seniori 5,Lietadlá v mierke 1:72 - vrtuľovéRichard Kovalčík Trnava Spitfire MkIX
Ján Hric Žiar nad Hronom B-25
Martin Glogar Kopřivnice F6F
6.Lietadlá v mierke 1:72 – prúdovéJán Drgo Nové Mesto n.Váhom MiG-15UTI
Ján Hric Žiar nad Hronom L-29 Delfín
Miroslav Šurin KPM Orava MiG-21MF
7, Lietadlá v mierke 1:72 - odkrytované (vrtuľové+prúdové)Michal Bukový Martin Fokker Dr.I
Ján Hric Žiar nad Hronom A-10
8, Lietadlá v mierke 1:48 - vrtuľovéMarek Nováček Kopřivnice F4U1
Martin Glogar Kopřivnice Bf-109
Juraj Bojkovský Bernolákovo Bf-109
9, Lietadlá v mierke 1:48 – prúdovéHenrich Hanko Žilina F-16
Martin Glogar Kopřivnice L-29
Bohuslav Haluška Ružomberok F-4C
10,Lietadlá v mierke 1:48 - odkrytované (vrtuľové+prúdové)Peter Vagač Stupava Bf-110
11,Lietadlá v mierke 1:32Henrich Hanko Žilina RE.8
Ondrej Svinčák Prievidza Ki-84
Marek Nováček Kopřivnice Spitfire
12,Vrtuľníky bez rozdielu mierkyRastislav Masiček Košice UH-1
Roman Pekný Rajec Mi-17
13,Bojová technika 1:72 - kolesováMarian Blemba Liptovský Hrádok Austin
Roman Pieron Žilina Jeep
Ľuboš Michalička Bratislava Bedford
14,Bojová technika 1:72 - pásová ,polopásováRastislav Hasiček Košice Su-152
Andrej Pračko Lazany Char bis
Martin Kováč Veľké Uherce Sdkfz 9 Famo
15,Bojová technika 1:48 Marián Glemba Liptovský Hrádok T17 Staghound
16,Bojová technika 1:35 -pásová, polopásováMarcel Fabian Martin T-55
Peter Strmeň Banská Bystrica Mark MkI
Petr Bednařík Žilina SU-85
Martin Michalovič Handlová T18 M 1927
17.Bojová technika 1:35 –kolesováHenrich Hanko Žilina HUSKY
Petr Bednařík Žilina Morris C8
Michal Horniaček Žilina M1025 Humwee
18,Figúrky - bez rozdielu mierkyPeter Hano Topoľčany Feldwebel
Rastislav Hasiček Košice Toll Slayer
Tomáš Fojtík Žilina Meč na bojisku
Hanka Vargová Ladice Nemecký vojak
19,Diorámy- bez rozdielu mierkyPavol Majtenyi Topoľčany Dana vz.77
Jozef Mikula Hronovce Normandia
Peter Hano Topoľčany Kilroy was here
Barbora Vargová Ladice Nemecko 1945
20,Auta - bez rozdielu mierkyĽuboš MIchalička Bratislava GAZ-69
Marián Glemba Liptovský Hrádok CASE VA
Michal Bukový Martin Velorex
Michal Hlaváč Martin CAS 32 T812
21,Lode a ponorky bez rozdielu mierkyPeter Kriško Martin U9 IIB
Miroslav Stehel Kysucké Nové Mesto Seehund
Mimoriadne cenyNajlepší žiak + juniorMatúš Mrozek Žabokreky Luchs
Cena "Gaba Gačala " Najlepší " špitfajer" (ako hovoril Gabko)Marek Nováček Kopřivnice Spitfire MkIXc
Cena "Alexandra Papana " Najlepší model vrtuľníka.Peter Hano Topoľčany Mi-17
Ceny KPM ŽilinaPlaketa
Richard Kovalčík Trnava TBM-3 Avenger
Model
Andrej Pračko Lazany Char bis
Ceny Štefánikovo krídloVybraný model československých pilotov
Ján Roštár Banská Bystrica Spitfire MkIX
Vybraný model z WWI
Stanislav Frzoň Žiar nad Hronom OEFAG D.III
Vybraný model z WWII
Marek Nováček Kopřivnice F4U1
Najlepší model súťaže Henrich Hanko Žilina F-16
Dovidenia o rok.
S pozdravom Imrich Lahita, KPM Albatros Martin
P.S. Vďaka aj za super fotky.