Stránka 1 z 1

Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 8:40 am
od Nordland Models
Vážení zákazníci, modeláři a kolegové,

v noci z 24.8. - 25.8.2010 byl totálně vykraden náš sklad se zbožím, krom zásilek, které ještě nebyly vyzvednuty na poště, nebo nebyly dodány. Ve zkratce po součtu škod nám bylo odcizeno více než 80% zboží a většina firem totálně vybílena. Podle spočítané škody bylo ukradeno zboží za více než 1 milion korun a nevěříme, že jsme schopni nahradit tyto škody. Proto prosíme zákazníky, aby byli schovívaví při čekání na zásilky, protože po Plzni se rozhodneme jestli budeme dále pokračovat, nebo ne. V Plzni budou dány do prodeje pár zbytků AK Interactive, bohužel bez White Spirit, které bylo odcizeno všechno, zbytky chemie Mig a nově došlé novinky Joefix a Reality in Scale. K tomu modely, které z části dorazily dnes a ještě čekáme zásilku zítra. Na zbytky výrobků Model Victoria, Legend a reziny od Miga co zůstaly budeme dávat slevu ve výši 50%, na chemii Mig budou rovněž slevy množstevní. Proto Plzeň rozhodne co bude dál. Rádi bychom pokračovali, protože jsme hodlali rozšířit portfolia firem o mnoho nových výrobců, dále rozšiřovat cenově dostupné doplňky, ale vzhledem k tomu, že nechceme jít cestou úvěrů a lichvářů, tak to vidíme v tuto chvíli bledě a je to velmi čerstvé.

Já osobně jsem poznala, ač sama jsem nikdy nemodelařila na výstavách mnoho vás, modelářů a bylo mi mezi vámi dobře. I když vést e-shop je dřina a mnoho práce, radost mi dělalo, že jsem viděla výsledky práce a po mnoha problémech se dařilo zkvalitnit odesílání, doplňování zboží a to jen díky vám, našim příznivcům a zákazníkům, protože vaše peníze nám dovolili nakupovat další a další zásoby, vy a nikdo jiný nestál za úspěchem Nordland Models. Také prosím za prominutí všem, kteří se své objednávky nedočkají, z výše uvedených důvodů. Slibuji, že každý zákazník dostane osobní mail během příštího týdne s omluvou a bude se moci rozhodnout, jestli počká, nebo objednávku zruší.

Tímto vám chci všem poděkovat a pokud se v Plzni uvidíme naposledy, tak popřát mnoho štěstí do jak modelářského, tak osobního života.

Denisa Sigmundová

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 9:19 am
od AcoLL
Uh tak to je teda huste ... jako prvni me napadlo komu ty ukradene veci muzou prinest uzitek ? jenom asi cloveku ktery se v modelarine pohybuje jak do pouziti tak jak ty veci prodat nebo nevim .. kazdopadne to je hienismus a bude moc velka skoda jestli nordland zanikne :-(

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 1:34 pm
od Michal Vyparina
Tak to je mi líto, co se Vám stalo. Tyhle škody se těžko napravují a pokud nepůjdete cestou úvěrů, tak to dá hodně práce a času se dostat na předchozí úroveň.

Pokud to nebyla krádež na objednávku, tak jedině vysledovat různé aukce a podobně a následně se lidí dotazovat na původ zboží. I tohle, ale je hodně náročné a těžko dokazatelné.

Držím palce

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 3:21 pm
od Nordland Models
Díky všem mailům a ohlasům formou sms atd. Podařilo se dohodnout s některými dodavateli, dodají na delší dobu splatnosti, tak snad pomalu opětovně se někam posuneme. V brzké době dorazí komplet hlavy Hornet, publikace Panzer Tracts, doplnění chemie Mig, komplet RB Model a Bison. S dalšími se jedná a holt jsme sáhli po úvěru, nelze jinak, neb máme hodně rozdělaných objednávek a nejde od toho jen tak odejít.

Denisa

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 3:27 pm
od Petr Štěpaník
Četl jsem už včera Váš příspěvek na nymbuském fóru, včetně výpisu ukradeného zboží a je to opravdu síla. To že se krade je bohužel běžné, ale u takto úzce specializovaného zboží je to více než podivné.
Přeji Vám ať se z toho dostanete a pokračujete dál.

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 3:48 pm
od Nordland Models
Petře: je to prosté, tam kde máme sklad se nastěhovali před měsícem obyvatelé romské menšiny, v posledních dvou týdnech takřka denně proudilo nové zboží. Dle nás, ten kdo to ukradl ani nevěděl co vlastně kradl, ale bylo to systematicky, firma po firmě, komplet všechno. Ale třeba všechna DVD od AK Interactive zůstala. Dle Policie se mohli domnívat, že jde o pc hry, neb tam jsou zobrazeny tanky a je riziko, že každý uživatel se musí u nových her prý někde registrovat. Nicméně ty nervy nepřeji nikomu.

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:08 pm
od Víťa Výmola
Taky si osobně mysím, že ten, kdo kradl, ani neví, co vlastně vzal. Snad se to někde po čase najde někde odložené, protože nebudou vědět, co s tím.

Re: Oznámení pro zákazníky a ostatní

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:33 pm
od panther
Ať už věděl, či ne, je to svinstvo. Jediné v co můžeme doufat, je to, že se povede obchod zachránit. Vím, že je děláno vše proto. Je jen na nás, zda se dočasně spokojíme s přechodným stavem, kdy věci holt budou trvat déle a pomůžeme tím zachránit shop, kterej jako jedinej v čr je schopnej sehnat kupu věcí. Myslím, že vzhledem k zásobám doma se dá občas chvilku počkat než něco přijde. Poslední, co by firma v tuhle chvíli potřebovala je, aby jsme se k ní otočili zády.